0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مزایای خرید از دکوراک

امروزه عمده مبلمان و مصنوعات چوبی در ایران از طریق نمایشگاه ها و فروشگاه های مرتبط عرضه میشود. بسیاری از افراد دوست دارند محصول را قبل از خرید از نزدیک مشاهده و آن را لمس کنند. بنابراین به نظر میرسد عرضه مبلمان به شیوه سنتی و از طریق نمایشگاه های فیزیکی ایده آل ترین روش برای فروش مبلمان و محصولات دکوراسیون باشد. اما این روش مشکلات خود را نیز دارد.

قیمت های نجومی برای اجاره نمایشگاه در بازار های مبل باعث میشود تا فروشندگان برای تامین هزینه های خود مجبور شوند محصولات ارائه شده را بعضا تا چندین برابر قیمت تمام شده به فروش برسانند و همین امر باعث میشود بسیاری از افراد جامعه توان خرید این محصولات را نداشته باشند. دکوراک سعی دارد با ارائه اطلاعات دقیق و نیز تهیه محتوا در قالب عکس و ویدئو با کیفیت از محصولات ، آنها را به شیوه ای نوین عرضه کند. حذف هزینه های موجود در شیوه سنتی عرضه محصولات، باعث کاهش قیمت و دسترسی طیف گسترده تری از مردم جامعه به این محصولات میشود.

یکی دیگر از مشکلات مهم موجود در عرضه مبلمان و محصولات دکوراسیون عدم آگاهی مردم از مسائل فنی مربوط به این محصولات است که بعضا باعث سوء استفاده برخی از عرضه کنندگان شده است. مهم نیست که شما محصول مورد نظر خود را از دکوراک تهیه میکنید یا نه. مهم این است که شما مثلا تفاوت چوب، ام دی اف و نئوپان را بدانید تا کسی نتواند محصولی بی کیفیت را به شما قالب کند. یکی از اهداف مهم دکوراک ایجاد آگاهی عمومی در زمینه محصولات مربوط به دکوراسیون و مبلمان است. دکوراک سعی دارد با تهیه مطالب مختلف در قالب مقاله، عکس و فیلم و با زبانی ساده جزئیات فنی را به مخاطبان خود ارائه دهد. این مطالب در بخش دانشنامه دکوراک در دسترس است.

در خرید اینترنتی مبلمان و مصنوعات چوبی شاید شما امکان دسترسی فیزیکی به محصولات و لمس کردن آنها از نزدیک را نداشته باشید و این یک نکته منفی به حساب می آید. اما این را نیز نباید فراموش کرد که در کنار این نکته منفی تعداد زیادی نکته مثبت در خرید اینترنتی وجود دارد. جلوگیری از اتلاف وقتی که برای گشتن در بازارها و نمایشگاه ها صرف میشود و حذف سفر های درون شهری غیر ضروری، جزو بدیهی ترین نکات مثبت در خرید اینترنتی است. شما با مراجعه به وبسایت دکوراک امکان مشاهده و بررسی طیف وسیعی از محصولات متنوع را خواهید داشت. این اطلاعات به صورت تمام وقت در اختیار شما قرار دارند و شما هروقت اراده کنید میتوانید محصولات مورد نظر خود را بررسی و مقایسه کرده و با دیگر افراد خانواده خود برای خرید تصمیم بگیرید.

گاهی اوقات ما فراموش میکنیم که ایران شهر های دیگری غیر از تهران نیز دارد و هموطنان ساکن در این شهر ها نیز همانند مردم تهران باید امکان دسترسی به محصولات جدید، باکیفیت و با قیمت مناسب را داشته باشند. وبسایت دکوراک امکان دسترسی و خرید مبلمان و محصولات چوبی را در اقصی نقاط کشور فراهم آورده و محصولات عرضه شده را با شیوه های مختلف برای کلیه نقاط کشور ارسال مینماید.

دکوراک خود را متعهد میداند محصولاتی باکیفیت به مشتریان خود ارائه کند و اطلاعات مربوط به کالاهای عرضه شده را تا حد امکان به صورت دقیق، شفاف و به دور از بزرگ نمایی در اختیار مخاطبان خود قرار داده و از طرفی با حذف واسطه ها در عرضه مصنوعات چوبی بهترین قیمت را برای مخاطبان خود تضمین کند. دکوراک سعی دارد با مدیریت صحیح سفارشات و ایجاد هماهنگی های لازم بین بخش های مختلف زنجیره تولید، زمان تحویل کالا را به حداقل رسانده و محصولی مطابق با خواسته مشتری تحویل دهد.