0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

انواع میز

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 27 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. جلومبلي مدل پارت

  جلومبلي مدل پارت یک محصول با طراحی خلاقانه و منحصر به فرد است که با قابلیت چینش های متععد، طراحی فضای اتاق پذیرایی را برای شما ممکن میسازد.
  ‎۶۰۰٬۰۰۰ تومان
 2. ميز تلويزيون مدل آدونيا

  میز تلویزیون مدل آدونیا یک مدل ساده، شیک و با دوام است. این میز تلویزیون به همراه یونیت دیواری خود فضای زیادی برای نگهداری اشیائ برای شما فراهم می آورد.
  ‎۴۸۰٬۰۰۰ تومان
 3. جلومبلي مدل تانگو

  جلومبلي مدل تانگو دارای یک طرح زیبا و ساده است که از تلفیق دو عدد مکعب مستظیل تشکیل شده و فضای مناسبی برای قرار دادن اشیا ایجاد میکند.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ تومان
 4. جلومبلي مدل دکوریست

  جلومبلي مدل دکوریست یک جلو مبلی ساده به شکل مستطیل است که دارای فضای مناسبی برای قرار دادن اشیا مختلف در داخل آن میباشد. صفحه رویی این جلو مبلی با یک قطعه مجزا با رنگی متفاوت ترکیب شده است.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ تومان
 5. جلومبلي مدل ميراژ

  جلومبلي مدل ميراژ از نوع جلومبلی های بیضی شکل است. این جلومبلی دارای دو عدد پایه مخروطی شکل از جنس چوب میباشد. یک دایره در داخل این جلو مبلی ایجاد شده که به صورت حلقله حلقه به سمت پایین ادامه دارد تا پایه سوم این جلومبلی را تشکیل دهد.

  ‎۳۵۰٬۰۰۰ تومان
 6. میز تلویزیون مدل سالوادور

  میز تلویزیون مدل سالوادور یک میز ساده و زیبا میباشد. این میز تلویزیون با ابعاد کوچک و جمع و جور خود برای آپارتمان های کوچک امروزی بسیار مناسب است.
  ‎۳۰۰٬۰۰۰ تومان
 7. جلومبلي مدل آرسنال

  جلومبلي مدل آرسنال دارای یک فضا برای قرار دادن اشیا در کنار و دو عدد درب در طرفین است. پایه های این جلو مبلی به صورت زاویه دار متصل شده است.
  ‎۳۰۰٬۰۰۰ تومان
 8. جلو مبلي مدل گل

  جلومبلی مدل گل از تعدادی حلقه تشکیل شده که با قرار دادن آنها روی هم شکلی شبیه گل ایجاد میشود. جنس این جلومبلی از ام دی اف مرغوب و شیشه است که به سلیقه مشتری رنگ میشود

  ‎۴۰۰٬۰۰۰ تومان
 9. میز تلویزیون مدل لورا

  میز تلویزیون مدل لورا یک میز ساده و زیبا میباشد. این میز تلویزیون با ابعاد کوچک و جمع و جور خود برای آپارتمان های کوچک امروزی بسیار مناسب است.
  ‎۳۰۰٬۰۰۰ تومان
 10. ميز تلويزيون مدل ايميج

  ميز تلويزيون مدل ايميج
  ‎۹۰۰٬۰۰۰ تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 27 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3