0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مبل راحتی ترک

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

 1. مبل راحتی مدل اوپرا

  مبل راحتی مدل اوپرا متراژ پارچه مورد نیاز اوپرا 34 متر است ، که شما می توانید برای انتخاب نوع پارچه با مشاورین ما در تماس باشید.
 2. مبل راحتی مدل ال کارلو

  متراژ پارچه مورد نیاز ال کارلو 34 متر است ، که شما می توانید برای انتخاب نوع پارچه با مشاورین ما در تماس باشید. مبل ال یکی از سبک های پرطرفدار و محبوب مبلمان ماست. نحوه چیدمان مناسب، استفاده بهینه از فضا و راحتی ، از پارامتر های مهم مبلمان ال میباشد. مبل ال معمولا در گوشه اتاق یا سالن پذیرایی قرار میگیرد و قسمت های مختلف آن بدون فاصله در کنار هم چیده میشود. این نحوه چیدمان باعث میشود کمترین فضای ممکن اشغال شود. به دلیل ترکیب ال شکل این نوع مبل، میتوان به راحتی روی آن دراز کشید و حتی در برخی موارد از آن به عنوان تخت خواب استفاده کرد مبل ال مدل کارلو یکی از زیبا ترین مدل های ال دکوراک است که همه این مشخصات را دارد..

 3. مبل راحتی مدل بارسا

  مبل راحتی مدل بارسا متراژ پارچه مورد نیاز بارسا 29 متر است ، که شما می توانید برای انتخاب نوع پارچه با مشاورین ما در تماس باشید.
 4. فروش ویژه مبل راحتی مدل لیما

  متراژ پارچه مورد نیاز لیما 33متر است ، که شما می توانید برای انتخاب نوع پارچه با مشاورین ما در تماس باشید. مبل راحتی مدل لیما را میتوان یک موفقیت در تولید مبلمان خانگی دانست. طراحی زیبا، ساده و منحصر به فرد باعث شده تا این مدل به عنوان یکی از پر طرفدارترین ست های مبل دکوراک شناخته شود. در پایه های این مبلمان از چوب طبیعی استفاده شده که زیبایی آن را دو چندان میکند. پایه ها از جنس چوب به صورت زاویه دار نصب شده که همین امر نمایی زیبا به آن داده است

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم