0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سرویس خواب دو نفره

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 16 تا

 1. 1
 2. 2
 1. سرویس خواب مدل لبخند

  لبخند یک سرویس خواب زیبا، شیک و مدرن است که مناسب همه سلیقه ها بوده و جزو مدل های پرطرفدار و پرفروش میباشد. این سرویس خواب با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات CNC تولید میشود.انتخاب نام لبخند برای این سرویس خواب به دلیل وجود برش هایی در تاج پایین و نیز پایه میز آرایش است که یک چهره خندان را در ذهن تداعی میکند

  ( سرویس خواب عروس ).

 2. سرویس خواب مدل فلورانس سرویس خواب مدل فلورانس
  -11%

  سرویس خواب مدل فلورانس

  سرویس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل فلورانس دارای یک تاج زیبا با طرح فرفورژه است که این طرح در قاب آینه نیز اجرا شده. پایه های استفاده شده در تخت و پاتختی ها  نیز بسیار ظریف و زیبا میباشد. پایه های میز آرایش نیز دارای انحنای خاصی میباشد. این سرویس خوای شامل تخت، دو عدد پاتختی، میز آرایش و قاب آینه و یک عدد صندلی عسلی یا همان صندلی جلوی میز آرایش است که پایه های صندلی آرایش نیز به صورت سم آهویی و از جنس چوب میباشد.

  جنس تاج بالا و قاب آینه این سرویس خواب از ام دی اف است که پس از ماشین کاری رنگ میشود. جنس بدنه تخت ، میز آرایش و پاتختی ها از ام دی اف با نوار لبه میباشد و جنس پایه های تخت و پاتختی ها از مواد پلیمری است.

  .

  قیمت عادی: ‎۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

 3. سرویس خواب مدل سناتور سرویس خواب مدل سناتور
  -14%

  سرویس خواب مدل سناتور

   یک سرویس خواب مجلل ( سرویس خواب عروس ) . این بهترین عبارتی است که میتوان در توصیف سرویس خواب دونفره سناتور بیان نمود. این سرویس خواب با تاج بالا و پایین زیبا حس شیک بودن را به اتاق خواب شما خواهد داد. امکان انتخاب رنگ بدنه و نیز نوع پارچه لمسه توسط مشتری وجود دارد.

  قیمت عادی: ‎۲٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

  از حداقل: ‎۱٬۶۲۰٬۰۰۰ تومان
 4. سرويس خواب مدل طاووس

  اگر به دنبال یک سرویس خواب  ( سرویس خواب عروس ) خاص هستید مدل سرویس خواب طاووس را به شما پیشنهاد میکنیم. این سرویس خواب با طرح منحصربه فرد تاج بالا و پایین و نیز ترکیب زیبای میز آرایش احساس داشتن یک سرویس خواب سلطنتی را به شما خواهد داد

  ‎۲٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان
 5. سرویس خواب مدل پیچک

  سرویس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل پیچک دارای یک تاج تخت زیبا با طرحی به شکل پیچک و یک لمسه در قسمت پایین است. پایه های جلوی تخت خواب به صورت پایه های سم آهویی میباشد.

  ‎۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
 6. سرويس خواب مدل پروانه سرويس خواب مدل پروانه
  -6%

  سرويس خواب مدل پروانه

  سرويس خواب ( سرویس خواب عروس ) مدل پروانه دارای یک تاج تخت زیبا است که از دو قسمت تشکیل شده. قسمت بالای تاج تخت از جنس ام دی اف رنگ شده و قسمت دیگر لمسه است.

  قیمت عادی: ‎۱٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

 7. سرویس خواب مدل مروارید سرویس خواب مدل مروارید
  -10%

  سرویس خواب مدل مروارید

  سرویس خواب دونفره مدل مروارید ( سرویس خواب عروس ) نگین اتاق خواب شما خواهد شد. تاج بالای این سرویس خواب ترکیبی از چرم و ام دی اف است که شیار های روی آن شکلی شبیه صدف ایجاد کرده است. تاج پایین و قید های کنار تخت نیز دارای طرحی زیبا است که این طرح شامل شیار هایی نازک و یک شیار پهن است که به صورت نیم گرد گود شده. شیار های نازک با رنگ طلایی نسبت به رنگ سفید پس زمینه نمایان شده اند.

  قیمت عادی: ‎۲٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

  از حداقل: ‎۱٬۷۱۰٬۰۰۰ تومان
 8. سرويس خواب مدل هند سرويس خواب مدل هند
  -11%

  سرويس خواب مدل هند

  سرويس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل هند دارای یک تاج تخت بلند از جنس ام دی اف است که داخل آن نقش و نگارهایی با دستگاه سی ان سی ایجاد شده. این طرح های حکاکی شده با رنگی متفاوت از زمینه رنگ آمیزی شده است

  قیمت عادی: ‎۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

 9. سرویس خواب مدل فلای سرویس خواب مدل فلای
  -11%

  سرویس خواب مدل فلای

  سرویس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل فلای دارای یک تاج زیبا با طرح فرفورژه است که این طرح در قاب آینه نیز اجرا شده. پایه های استفاده شده در تخت، پاتختی ها و میز آرایش نیز بسیار ظریف و زیبا میباشد.

  قیمت عادی: ‎۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

 10. سرویس خواب مدل ورسای

  سرویس خواب ( سرویس خواب عروس ) مدل ورسای دارای یک طرح جدید و خلاقانه است. بر خلاف اغلب تخت خواب ها که تاج بالا و پایین طرح دار است، در این سرویس خواب دونفره قید های کنار تخت طرح دار بوده و این سرویس خواب را با بقیه متفاوت میسازد.

  ‎۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 16 تا

 1. 1
 2. 2