0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سرویس خواب دو نفره

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 16 تا

 1. 1
 2. 2
 1. سرويس خواب مدل پروانه سرويس خواب مدل پروانه
  -6%

  سرويس خواب مدل پروانه

  سرويس خواب ( سرویس خواب عروس ) مدل پروانه دارای یک تاج تخت زیبا است که از دو قسمت تشکیل شده. قسمت بالای تاج تخت از جنس ام دی اف رنگ شده و قسمت دیگر لمسه است.

  قیمت عادی: ‎۱٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

 2. سرویس خواب مدل مروارید سرویس خواب مدل مروارید
  -10%

  سرویس خواب مدل مروارید

  سرویس خواب دونفره مدل مروارید ( سرویس خواب عروس ) نگین اتاق خواب شما خواهد شد. تاج بالای این سرویس خواب ترکیبی از چرم و ام دی اف است که شیار های روی آن شکلی شبیه صدف ایجاد کرده است. تاج پایین و قید های کنار تخت نیز دارای طرحی زیبا است که این طرح شامل شیار هایی نازک و یک شیار پهن است که به صورت نیم گرد گود شده. شیار های نازک با رنگ طلایی نسبت به رنگ سفید پس زمینه نمایان شده اند.

  قیمت عادی: ‎۲٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

  از حداقل: ‎۱٬۷۱۰٬۰۰۰ تومان
 3. سرويس خواب مدل هند سرويس خواب مدل هند
  -11%

  سرويس خواب مدل هند

  سرويس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل هند دارای یک تاج تخت بلند از جنس ام دی اف است که داخل آن نقش و نگارهایی با دستگاه سی ان سی ایجاد شده. این طرح های حکاکی شده با رنگی متفاوت از زمینه رنگ آمیزی شده است

  قیمت عادی: ‎۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

 4. سرویس خواب مدل فلای سرویس خواب مدل فلای
  -11%

  سرویس خواب مدل فلای

  سرویس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل فلای دارای یک تاج زیبا با طرح فرفورژه است که این طرح در قاب آینه نیز اجرا شده. پایه های استفاده شده در تخت، پاتختی ها و میز آرایش نیز بسیار ظریف و زیبا میباشد.

  قیمت عادی: ‎۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

 5. سرویس خواب مدل ورسای

  سرویس خواب ( سرویس خواب عروس ) مدل ورسای دارای یک طرح جدید و خلاقانه است. بر خلاف اغلب تخت خواب ها که تاج بالا و پایین طرح دار است، در این سرویس خواب دونفره قید های کنار تخت طرح دار بوده و این سرویس خواب را با بقیه متفاوت میسازد.

  ‎۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان
 6. سرویس خواب مدل بلوط

  سرویس خواب دونفره مدل بلوط ( سرویس خواب عروس ) تلفیق زیبایی و سادگی است. روکش طبیعی چوب استفاده شده در این سرویس خواب حس طبیعت را به اتاق خواب شما خواهد آورد. مدل بلوط از جمله سرویس خواب هایی است که به این زودی ها از مد نمی افتد بنابراین برای انتخاب این مدل شک نکنید.

  ‎۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
 7. سرویس خواب مدل راک

  در سرویس خواب مدل راک از طرح سنگ برای طراحی این محصول استفاده شده. بر روی تاج بالا و پایین و نیز درب کشو ها و قاب آینه توسط دستگاه CNC طرحی به شکل سنگ ایجاد شده است. این سرویس خواب دونفره  ( سرویس خواب عروس )دارای طرحی مدرن، شیک و در عین حال ساده است و با سرویس خواب های موجود به خاطر طرح خاصش تفاوت دارد.

  ‎۱٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان
 8. سرويس خواب مدل شاهین سرويس خواب مدل شاهین
  -11%

  سرويس خواب مدل شاهین

  سرويس خواب ( سرویس خواب عروس ) مدل شاهین دارای یک تاج تخت باشکوه است که رویه آن چرم بوده و یک قطعه زیبا از جنس ام دی اف به رنگ طلایی روی آن قرار دارد.

  قیمت عادی: ‎۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

 9. سرویس خواب مدل پاپیون

  سرویس خواب  ( سرویس خواب عروس ) مدل پاپیون یک سرویس خواب کلاسیک و بسیار زیبا است. در قسمت فوقانی تاج بالا و پایین و همچنین قاب آینه این سرویس خواب طرحی شبیه پاپیون قرار دارد. بخش میانی تاج بالا و پایین نیز دارای طرحی شبیه به شاخ و برگ درخت است.

  ‎۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
 10. سرويس خواب مدل مدالیوم

  سرويس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل مدالیوم جزو پرفروشترین سرویس خواب های دکوراک است. تاج زیبای بالا با طرح منحصر به فرد و قاب آینه با همین طرح باعث شده تا این سرویس خواب طرفداران زیادی داشته باشد. سرویس خواب مدالیوم از ام دی اف با کیفیت بالا تولید میشود و از استحکام بالایی برخوردار است

  ‎۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 16 تا

 1. 1
 2. 2