0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سرویس خواب

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 16 تا

 1. 1
 2. 2
 1. سرویس خواب مدل فلورانس سرویس خواب مدل فلورانس
  -11%

  سرویس خواب مدل فلورانس

  سرویس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل فلورانس دارای یک تاج زیبا با طرح فرفورژه است که این طرح در قاب آینه نیز اجرا شده. پایه های استفاده شده در تخت و پاتختی ها  نیز بسیار ظریف و زیبا میباشد. پایه های میز آرایش نیز دارای انحنای خاصی میباشد. این سرویس خوای شامل تخت، دو عدد پاتختی، میز آرایش و قاب آینه و یک عدد صندلی عسلی یا همان صندلی جلوی میز آرایش است که پایه های صندلی آرایش نیز به صورت سم آهویی و از جنس چوب میباشد.

  جنس تاج بالا و قاب آینه این سرویس خواب از ام دی اف است که پس از ماشین کاری رنگ میشود. جنس بدنه تخت ، میز آرایش و پاتختی ها از ام دی اف با نوار لبه میباشد و جنس پایه های تخت و پاتختی ها از مواد پلیمری است.

  .

  قیمت عادی: ‎۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

 2. سرویس خواب مدل سناتور سرویس خواب مدل سناتور
  -14%

  سرویس خواب مدل سناتور

   یک سرویس خواب مجلل ( سرویس خواب عروس ) . این بهترین عبارتی است که میتوان در توصیف سرویس خواب دونفره سناتور بیان نمود. این سرویس خواب با تاج بالا و پایین زیبا حس شیک بودن را به اتاق خواب شما خواهد داد. امکان انتخاب رنگ بدنه و نیز نوع پارچه لمسه توسط مشتری وجود دارد.

  قیمت عادی: ‎۲٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

  از حداقل: ‎۱٬۶۲۰٬۰۰۰ تومان
 3. سرويس خواب مدل طاووس

  اگر به دنبال یک سرویس خواب  ( سرویس خواب عروس ) خاص هستید مدل سرویس خواب طاووس را به شما پیشنهاد میکنیم. این سرویس خواب با طرح منحصربه فرد تاج بالا و پایین و نیز ترکیب زیبای میز آرایش احساس داشتن یک سرویس خواب سلطنتی را به شما خواهد داد

  ‎۲٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان
 4. سرویس خواب مدل پیچک

  سرویس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل پیچک دارای یک تاج تخت زیبا با طرحی به شکل پیچک و یک لمسه در قسمت پایین است. پایه های جلوی تخت خواب به صورت پایه های سم آهویی میباشد.

  ‎۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
 5. سرويس خواب مدل پروانه سرويس خواب مدل پروانه
  -6%

  سرويس خواب مدل پروانه

  سرويس خواب ( سرویس خواب عروس ) مدل پروانه دارای یک تاج تخت زیبا است که از دو قسمت تشکیل شده. قسمت بالای تاج تخت از جنس ام دی اف رنگ شده و قسمت دیگر لمسه است.

  قیمت عادی: ‎۱٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

 6. سرویس خواب مدل مروارید سرویس خواب مدل مروارید
  -10%

  سرویس خواب مدل مروارید

  سرویس خواب دونفره مدل مروارید ( سرویس خواب عروس ) نگین اتاق خواب شما خواهد شد. تاج بالای این سرویس خواب ترکیبی از چرم و ام دی اف است که شیار های روی آن شکلی شبیه صدف ایجاد کرده است. تاج پایین و قید های کنار تخت نیز دارای طرحی زیبا است که این طرح شامل شیار هایی نازک و یک شیار پهن است که به صورت نیم گرد گود شده. شیار های نازک با رنگ طلایی نسبت به رنگ سفید پس زمینه نمایان شده اند.

  قیمت عادی: ‎۲٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

  از حداقل: ‎۱٬۷۱۰٬۰۰۰ تومان
 7. سرويس خواب مدل هند سرويس خواب مدل هند
  -11%

  سرويس خواب مدل هند

  سرويس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل هند دارای یک تاج تخت بلند از جنس ام دی اف است که داخل آن نقش و نگارهایی با دستگاه سی ان سی ایجاد شده. این طرح های حکاکی شده با رنگی متفاوت از زمینه رنگ آمیزی شده است

  قیمت عادی: ‎۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

 8. سرویس خواب مدل فلای سرویس خواب مدل فلای
  -11%

  سرویس خواب مدل فلای

  سرویس خواب دونفره ( سرویس خواب عروس ) مدل فلای دارای یک تاج زیبا با طرح فرفورژه است که این طرح در قاب آینه نیز اجرا شده. پایه های استفاده شده در تخت، پاتختی ها و میز آرایش نیز بسیار ظریف و زیبا میباشد.

  قیمت عادی: ‎۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۱٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

 9. سرویس خواب مدل ورسای

  سرویس خواب ( سرویس خواب عروس ) مدل ورسای دارای یک طرح جدید و خلاقانه است. بر خلاف اغلب تخت خواب ها که تاج بالا و پایین طرح دار است، در این سرویس خواب دونفره قید های کنار تخت طرح دار بوده و این سرویس خواب را با بقیه متفاوت میسازد.

  ‎۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان
 10. سرویس خواب مدل بلوط

  سرویس خواب دونفره مدل بلوط ( سرویس خواب عروس ) تلفیق زیبایی و سادگی است. روکش طبیعی چوب استفاده شده در این سرویس خواب حس طبیعت را به اتاق خواب شما خواهد آورد. مدل بلوط از جمله سرویس خواب هایی است که به این زودی ها از مد نمی افتد بنابراین برای انتخاب این مدل شک نکنید.

  ‎۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 16 تا

 1. 1
 2. 2