0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اگر تولید کننده هستید به ما اعتماد کنید... ما از جنس شما هستیم !!

مشکلات متعدد کارگاه های کوچک و متوسط باعث تعطیلی بسیاری از آنها و بیکاری هزاران نفر شده است. یکی از اهداف اصلی دکوراک حمایت از این کارگاه ها است. دکوراک میتواند با ارائه راهکارهای جدید برای تولید محصولات و نیز مشاوره فنی و ارائه طرح های جدید بخشی از مشکلات این کارگاه ها را مرتفع کند.

بحث تامین مواد اولیه یکی از دغدغه های اصلی کارگاه های تولیدی میباشد. فروشندگان مواد اولیه صنایع چوب معمولا در ازای تحویل کالاهای مورد نیاز به تولید کنندگان از آنها پول نقد مطالبه میکنند. این درحالی است که عرضه کنندگان مبلمان و نمایشگاه داران به ندرت هزینه محصولات خریداری شده از تولید کننده را به صورت نقد به آنها پرداخت میکنند. در این چرخه معیوب تولید کننده همواره تحت فشار بوده و نهایتا مجبور به خرید مواد اولیه با کیفیت پایین یا خرید به صورت مدت دار میشود که همین امر باعث کاهش کیفیت محصول تولید شده یا افزایش قیمت آن میگردد. دکوراک میتواند با در اختیار داشتن منابع مالی، مواد اولیه، تجهیزات و حتی فضای کارگاهی در اختیار تولید کنندگان قرار دهد و در ازای آن از آنها محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب دریافت کند.  

 بازاریابی و معرفی محصولات تولید شده خدمت دیگری است که دکوراک میتواند به کارگاه های کوچک و متوسط ارائه نماید. در کشور ما هنرمندانی در زمینه چوب مشغول به کار هستند که دست ساخته های آنها از نظر کیفیت با محصولات اروپایی برابری میکند. اما تولید یک محصول زیبا و با کیفیت تنها یک طرف معادله است. در صورتی که این محصولات معرفی و بازاریابی نشوند، سرنوشتی جز خاک خوردن در کارگاه های تاریک و نمور نخواهند داشت. دکوراک با طراحی وبسایت خود به صورت چند زبانه امکان معرفی تولیدات باکیفیت ایرانی را به دیگر کشورها فراهم کرده و فرصت صادرات این محصولات را نیز فراهم میکند.

دکوراک با در اختیار داشتن ابزارها و امکانات لازم همچون تجهیزات عکاسی و فیلم برداری و مکان مناسب و وسیع به عنوان آتلیه، توانایی تولید عکس هایی باکیفیت از محصولات برای ارائه به مخاطبان خود را دارد. هزینه عکاسی از مبلمان و محصولات چوبی معمولا از عهده کارگاه های کوچک خارج است اما دکوراک در راستای حمایت از این واحد های تولیدی، اغلب هزینه عکاسی را برعهده گرفته و این هزینه ها را از سود حاصل از فروش محصولات تامین میکند

اگر تولید کننده هستید با ما تماس بگیرید. ما با روش های مختلف از شما حمایت کرده و در بهبود کیفیت محصولات تولیدی و عرضه و فروش آنها به شما کمک میکنیم.