0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اگر طراح هستید... به ما افتخار همکاری بدهید !!

عمده تولید مبلمان، سرویس خواب و مصنوعات چوبی در کارگاه های کوچک و متوسط انجام میگیرد. به دلیل ساختار سنتی حاکم بر صنعت مبلمان، معمولا هیچگونه ارتباطی بین این کارگاه ها و افراد متخصص در زمینه طراحی مبلمان و مصنوعات چوبی وجود ندارد. این امر باعث شده تا محصولات این کارگاه ها غالبا کپی برداری از مدل های خارجی و یا کپی برداری از تولیدات دیگر کارگاه ها باشد. یکی از اهداف مهم دکوراک این است که با ایجاد ارتباط بین متخصصان طراحی مصنوعات چوبی و کارگاه های کوچک و متوسط، از کپی برداری بی رویه و تولید محصولات قدیمی، تکراری و بی کیفیت جلوگیری شود.

بزرگترین مانعی که باعث میشود تولید کنندگان اغلب رغبتی به تولید محصولات جدید و اجرای ایده های نو نداشته باشند این است که ریسک این کار برای کارگاه های کوچک و متوسط که توان مالی زیادی نیز ندارند بالا است. متصدیان کارگاه ها در رابطه با تولید محصولات جدید اغلب این دغدغه را دارند که آیا این محصول مورد استقبال قرار میگیرد یا نه؟ آیا این ایده یا طرح جدید ارزش سرمایه گذاری را دارد یا نه؟ در صورت تولید یک محصول جدید، آیا نمایشگاه های مبلمان و محصولات دکوراسیون این ریسک را می پذیرند که آن را جایگزین محصولات قدیمی خود کرده و به مشتریان خود عرضه کنند؟    

فعالیت در فضای مجازی ریسک تولید محصولات جدید را به حداقل میرساند. در دکوراک برای عرضه محصول جدید حتی نیاز به تولید نمونه اولیه هم نیست. امروزه نرم افزار های پیشرفته امکان شبیه سازی و مدلینگ محصولات طراحی شده را فراهم آورده است. دکوراک با قرار دادن این تصاویر در وبسایت خود به عنوان ایده های نو، میزان استقبال مخاطبان خود را از این محصولات سنجیده و در نهایت در صورت دریافت بازخورد مثبت اقدام به تولید آنها مینماید.

دکوراک معتقد است که بخش طراحی و تولید ایده های نو در زمینه مبلمان و دکوراسیون فقط زمانی میتواند رونق پیدا کند که حقوق افراد فعال در این زمینه محترم شمرده شده و آنها در ازای  تلاش خود برای خلق ایده های نو کسب درآمد کنند. دکوراک سعی دارد با ایجاد ساز و کار های لازم، امکان خرید ایده ها از طراحان و ثبت آنها را فراهم کرده تا با این روش باعث رونق در بخش طراحی و اشتغال زایی در این زمینه شود.

در صورتی که شما در زمینه طراحی مبلمان و محصولات چوبی فعالیت میکنید، یا اگر ایده ای دارید که فکر میکنید میتواند به محصولی باکیفیت و قابل عرضه تبدیل شود با ما تماس بگیرید. ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل میکنیم و کاری میکنیم که شما از فکر خود درآمد کسب کنید.